Złożyłeś aplikację: co dalej?

Aplikacja już złożona. Teraz pewnie zastanawiasz się czy się zakwalifikujesz. Opowiemy Ci, jak wygląda cały proces. Wstępna rekrutacja do I edycji programu szkoleniowego przy projekcie „I Love Poland” zakończy się 16. grudnia. Następnego dnia wszystkie wnioski przejdą weryfikację, podczas której zostaną odrzucone te, które nie spełniają wymagań regulaminu projektu. Trzy dni później zbierze się kapituła. To ona dokona wyboru 30-40 finalistów, którzy zostaną zaproszeni do bezpłatnego udziału w zgrupowaniu przy projekcie „I Love Poland”.

 

 

 

Wtedy też rozpoczniemy drugi etap, który ma na celu sprawdzenie predyspozycji psychicznych i fizycznych kandydatów. Ponadto przeprowadzone zostaną wykłady edukacyjne i rozmowy z doświadczonymi żeglarzami oceanicznymi. Każdy z finalistów odbędzie również rozmowę z kapitanem i członkiem załogi jachtu „I LOVE POLAND”.

Nie zapominajmy jednak o celu całego projektu, jakim jest wyłonienie ostatniego dnia zgrupowania finalistów. Otrzymają oni zaproszenie do udziału w szkoleniu na polskim jachcie oceanicznym typu VOLVO OPEN 70, które odbędzie się na przełomie stycznia i lutego.

Jeśli marzysz o reprezentowaniu Polski na międzynarodowych regatach jachtów oceanicznych, to najlepsza droga wiedzie przez wstąpienie do załogi „I Love Poland”. Obiecujemy, że choć nie będzie łatwo, to na pewno poczujesz smak satysfakcji zmieszanej ze słoną wodą.

poprzedni artykułnastępny artykuł