5 cech dobrego kandydata

 

Myślisz o złożeniu aplikacji, która może doprowadzić Cię na pokład jachtu VOLVO OPEN 70?

Po pierwsze, już sama chęć uczestnictwa w tym projekcie jest świetną decyzją! Po drugie, chętnie podpowiemy jaki powinien być przyszły członek załogi, aby bez problemu mógł się zintegrować z zespołem i z sukcesem promować Polskę poza granicami naszego kraju. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jakimi cechami powinien wykazać się potencjalny kandydat:

1. Sprawność fizyczna Praca na jachcie i trening to ogromny wysiłek fizyczny. Pot i liczne obtarcia to codzienność członka załogi jachtu regatowego.

2. Silny charakter i umiejętność panowania nad emocjami Na morzu lub oceanie nie ma czasu na chwile słabości. Musisz podejmować szybkie i trafne decyzje, aby zadbać o bezpieczeństwo współtowarzyszy oraz przyczynić się do zwycięstwa na regatach.

3. Umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie Załoga na jachcie funkcjonuje jak szwajcarski zegarek – gdy jeden z członków nie daje z siebie wszystkiego, ma to wpływ na efektywność pracy całego zespołu. Tu liczy się praca zespołowa i wzajemne wsparcie.

4. Doświadczenie na wodzie Nie musisz być wytrawnym żeglarzem oceanicznym, jednakże dobrze jeśli masz żeglarskie obycie na wodzie, znasz uczucie adrenaliny na regatach oraz wiesz jak zachować bezpieczeństwo na akwenie wodnym. Każde dodatkowe uprawnienia i doświadczenia są tylko na korzyść dla Ciebie oraz mogą potencjalnie skrócić okres ewentualnego szkolenia.

5. Motywacja i chęć rozwoju Jeśli szukasz ciągle sposobów na rozwijanie i pogłębianie swoich umiejętności, to nie powinieneś dłużej zwlekać – aplikuj już dziś i weź udział w I edycji programu szkoleniowego przy projekcie „I Love Poland”!

Jest jeszcze wiele cech, których szukamy u kandydatów, ale najważniejsze to pamiętanie o byciu sobą.

Działania na jednostce, praca z żywiołem pod presją czasu, a co za tym idzie również stresu, gdy naszym udziałem nierzadko stają się sytuacje „podbramkowe”, sprawiają, że nasze charaktery sprawdzają się w praktyce, tu autentyczność widzie prym. To właśnie autentyczności i pasji szukamy u Was najbardziej!

poprzedni artykułnastępny artykuł