Zostań członkiem załogi „I LOVE POLAND”

Projekt „I Love Poland” to wynik pięknej inicjatywy, mającej na celu promowanie Polski na świecie, jaka wywodzi się z potrzeby uhonorowania 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

To nie tylko ta okrągła rocznica, ale także rozkwit wszelakich aktywności na rzecz Polski i inwestycja w wizerunek Polski poza jej granicami. Polska Fundacja Narodowa zauważyła duży potencjał w projektach żeglarskich.

 

 

Postawiono na odpowiednie wsparcie dla żeglarzy sportowych oraz inwestycję w polskie konstrukcje wyczynowe, które pozwolą Polakom dołączyć do najlepszych na świecie i stać się naszą pozytywną wizytówką narodową.

Umiejętności związane z żeglarstwem morskim mają charakter uniwersalny. Światowe regaty pokazują największe media, a ich zwycięzcy stają się pozytywnymi bohaterami bez względu na granice czy bariery językowe. Z uwagi na fakt, że polskie morskie żeglarstwo regatowe, pomimo pojedynczych sukcesów, nie było do tej pory rozpoznawalne na świecie, Polska Fundacja Narodowa postanowiła to zmienić i stworzyć dobry projekt żeglarski z odpowiednio wyszkolonym zespołem na prawdziwie nowoczesnym regatowym jachcie morskim.

Projekt wymagał zakupu odpowiedniej jednostki (PFN zakupiło w tym celu światowej klasy jacht trzeciej generacji typu Volvo OPEN 70) i wsparcia w poszukiwaniu załogi, która będzie nastawiona na spektakularne zwycięstwa na prestiżowych, ogólnoświatowych regatach.

Po pierwszym podejściu do regat, które okazały się wygrane i doświadczeniach, jakie w sposób nieunikniony łączą się z uprawianiem tego wyczynowego sportu, przyszedł czas na kolejny etap projektu I LOVE POLAND.

Chcemy zaprosić Was na nasz pokład!

I edycja rekrutacji do projektu „I LOVE POLAND” to świetna okazja, aby zostać członkiem sportowej załogi, dla której każdy ciężki trening jest ciekawym wyzwaniem, a wszystkie słabości są motywacją do bycia coraz lepszymi każdego dnia.

Doskonała współpraca i pracowitość – to dwie z najważniejszych cech, którymi odznaczają się członkowie załogi oraz które są poszukiwane wśród rekrutujących do tego wspaniałego zespołu.

Chcemy, by nasz team tworzyli najbardziej zmotywowani i wytrwali oraz ambitni żeglarze, którzy kochają wolność, jaką daje obcowanie z żywiołem, a jaka nierozerwalnie wiąże się z wolnością tak cenioną przez Polaków. Dla tej załogi nie ma i nie będzie rzeczy niemożliwych!

Jeśli chcesz z dumą celebrować wolność pod polską banderą, a liczne treningi, które każdego dnia „szlifują” charaktery całej załogi, motywują Cię do rozwoju – to nie czekaj dłużej i zgłoś się do rekrutacji! Pokład VOLVO OPEN 70 jest gotowy na przyjęcie laureatów zgrupowania, jakie zorganizujemy po finalizacji rekrutacji.

Zgłoszenia przyjmujemy od 2 do 16 grudnia 2019 roku – nie czekaj, zgłoś się już teraz tutaj!

poprzedni artykułnastępny artykuł